top of page
pobrane (6).png
  • facebook_3x
  • linkedin_3x

Nasze projekty
i inicjatywy

powstają z myślą o wspieraniu biznesu naszych firm członkowskich oraz tworzenia lepszych warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce.  Świadczymy wsparcie wizerunkowe oraz promocję w oparciu o najnowsze trendy i potencjał członkowski organizacji. Organizujemy ekskluzywne programy kształcenia skierowane do kadry zarządzającej i  pracowników firm. Dostarczamy firmom informacji  i wiedzy, wspierając ich konkurencyjność.  Chętnie obejmujemy patronatem inicjatywy wspierające rozwój przedsiębiorczości. 

Ochrona danych osobowych Sygnalisty w organizacji

Zapraszamy do zapoznania sie z ciekawym artykulem poswieconym bezpieczenstwu sygnalistow przygotowanego przez eksperta naszej firmy czlonkowskiej BCO Poland sp zo.o.

Baner.png

Piotr Papis: Analiza Informacji (odc.2)

W tym odcinku podcastu Bezpieczna Firma rozmawiamy o analizie informacji jako metodzie wykrywania nieprawidłowości w firmie i podniesieniu efektywności prowadzenia biznesu.

Miniatura_Papis.jpg

Karol Kaczmarski: Bezpieczeństwo a Fundusze (odc.1)

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Karolem Kaczmarskim – Wiceprezesem Polskiego Forum Biznesu, Członkiem Zarządu Fundacji Rozwoju Przemysłu, który w rozmowie z nami opowie, jak bezpiecznie aplikować i realizować projekty rozwojowe dla firm finansowane ze źródeł zewnętrznych.

Miniatura_Kaczmarski_2.jpg

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Współczesne wyzwania i zagrożenia bezpieczeństwa. Cyberbezpieczeństwo nowych technologii" z patronatem Polskiego Forum Biznesu.

1711026290531.jpg

Bezpieczna Firma (Zapowiedź Podcastów)

Już 15 stycznia zapraszamy na pierwszy odcinek cyklu podcastów "Bezpieczna firma" realizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Ekspertów Bezpieczeństwa RP. Razem z ekspertami

Polskiego Forum Biznesu i SEBRP bedziemy przyglądać się różnym aspektom bezpieczeństwa w procesie prowadzenia działalności gospodarczej. Zapraszamy!

Miniatura_zapowiedz.jpg

Menedżerskie studia podyplomowe

Polskie Forum Biznesu obejmuje honorowym patronatem menedżerskie studia podyplomowe "Zarządzanie bezpieczeństwem w organizacji" realizowane przez Collegium Balticum i Stowarzyszenie Ekspertów Bezpieczeństwa RP.

Baner_m_s_p.jpg

Kwalifikacje w domenie bezpieczeństwa 

W  Hucie Stalowa Wola, z udziałem przedsiębiorstw publicznych i prywatnych dyskutowaliśmy o kwalifikacjach niezbędnych w firmach do realizacji działań związanych z bezpieczeństwem.

HSW.jpg

Czego i jak (nie) uczyć menedżerów 

Za nami debata na temat czego i jak (nie) uczyć menedżerów. Rozmawialiśmy o tym, jakich kompetencji wymaga się dzisiaj od liderów.

Czego i jak (nie) uczyć menedżerów.jfif

Debata ekspercka pt. „Bezpieczna Firma – Nowoczesne Technologie”

Podczas panelu będziemy dyskutować z ekspertami o trendach oraz wyzwaniach jakie stawia przed biznesem nowa sytuacja geopolityczna.

Bezpieczna_firma_banner.png

Dostępność 

Polskie Forum Biznesu zaprasza przedsiębiorstwa do udziału w projekcie szkoleniowo-doradczym i uzyskania tytułu Lidera Dostępności.

www_pfb_mockup-17.png

Studia podyplomowe WSH „Ofertowanie w zamówieniach publicznych” objęte patronatem PFB 

_

www_pfb_mockup-16.png

Ujarzmiamy przetargi. Jak startować i nie zwariować?

Otwarte spotkanie na temat zamówień publicznych dla firm;

16.12.2021 r., godz. 10:00-13:00

www_pfb_mockup-12.png

Andrzejki w kolorze turkusu

Przyszłość organizacji turkusowych przewidywać będzie prof. Andrzej Blikle; 29.11.2021r, godz.18:00

www_pfb_mockup-13.png

Additive manufacturing i edukacja - kogo potrzebują
drukarki 3D

Debata podczas salonu druku 3D podczas Przemysłowej Jesieni;

20.10.2021 r. godz. 10:30-12:30

www_pfb_mockup-15.png

Zaplanuj z nami następne wydarzenie!

bottom of page