top of page

Andrzejki w kolorze turkusu

www_pfb_mockup-13.png

Turkus to filozofia życia i pracy. Samoorganizacje turkusowe nie działają jak system, który można wdrożyć na wzór ISO lub jemu podobnych; to cywilizacja oparta na zaufaniu i odpowiedzialności. Utopia? W żadnej mierze, w Polsce istnieje już ponad 1000 takich firm, i te firmy świetnie sobie radzą – przekonywał na wczorajszym webinarium gość specjalny, prof. Andrzej Blikle.

„Andrzejki w kolorze turkusu” to wieczorne spotkanie o charakterze klubowym, zainicjowane przez Polskie Forum Biznesu i współorganizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN. Adresatami webinarium byli przedsiębiorcy, menadżerowie i liderzy zainteresowani ideą turkusu, chcący zaczerpnąć nieco inspiracji z doświadczeń znanego i cenionego mentora oraz innych organizacji opartych na turkusowym dekalogu.

Jak na wieczór andrzejkowy przystało, obok klasycznych rozmów o tajnikach zarządzania organizacjami nie zabrakło także wróżb, przesądów oraz przewidywania przyszłości, a wszystko to na gruncie idei demokracji partnerskiej, formułowane pod czujnym okiem szacownego solenizanta – prof. Andrzeja Blikle, uznawanego za „ojca” turkusu w Polsce.

Dziękujemy za zaufanie, fantastyczną frekwencję oraz niezwykle ciekawe wątki dyskusyjne!

To pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie tego typu spotkanie w Polskim Forum Biznesu.

bottom of page